Гурток "Умілі руки" відкрито у 2010 році. Він дає можливість задовольнити запити дітей, стимулювати їхні нахили та здібності у різних галузях побутового рукоділля. Керівником гуртка Назарук Вікторія Миколаївна.

Програма розрахована на дітей 7-11 років. Робота планується так, щоб вона не дублювала програмний матеріал з трудового навчання, а щоб гурткові заняття розширювали і заглиблювали знання та уміння в роботі з папером, природнім матеріалом, нитками, тканиною, бісером та іншими матеріалами, а також, удосконалювали навики, що отримуються дітьми на заняттях.

Робота гуртка організовується з урахуванням досвіду дітей і їх вікових особливостей. Але діти не люблять одноманітної монотонної праці, вона їх швидко стомлює, внаслідок цього у дітей пропадає інтерес до роботи тому необхідно урізноманітнювати види діяльності. Дуже важливо, щоб діти могли проявляти творчості і фантазію, що сприятиме підвищенню ефективності праці. Правильно організована робота гуртка має результативність. У дітей розвивається відчуття колективізму, відповідальності і гордості за свою роботу, пошана до праці інших. Дуже важливо керівникові гуртка удосконалювати естетичний смак дітей, розвивати відчуття прекрасного, підтримувати творчий початок в діяльності дитини.

Члени гуртка вважають, що створене власними руками приносить особливе задоволення та радість.

Кiлькiсть переглядiв: 840

Коментарi